Vzťah s Kristom

Ahojte,

Je to možno prekvapenie, prečo som sa na taký dlhý čas odmlčal. Je to z rôznych dôvodov. Avšak som rád, že sa môžem nakoniec s Vami o niečom podeliť.

Začal by som tým, že Boh je dobrý. Nehladí na mňa či som študovaný, alebo nie. Jediné čo chce je, aby moje srdce bolo u Neho a hľadelo len na Neho. Aby som mu slúžil svojím životom. Niektoré veci, ktoré neboli v mojom živote správne. Myslím si, že som bol príliš ambiciózny a chcel som sa postaviť tam, kde som vôbec nemal byť. Verím tomu, že mám obdarovanie na iné veci ako na tie čo som chcel ja, pretože Boh vie, čo je pre mňa najlepšie. Je skvelé, že mi to odpustil, síce som sa mu svojou chybou vzdialil, ale nakoniec sa mi po dlhšom procese podarilo zase Ho nájsť.

Chcel by som ti povedať, že keď som sa mu vzdialil, tak to už nebolo ono. Mal som v sebe jednu veľkú priepasť a chýbal mi vzťah s Ním. Lebo keď mám vzťah s Ním, ktorý môžem stále prehlbovať je to pre mňa to najviac. Vo svojom živote hoc som mal všetko – chýbal mi vzťah s Bohom. Povedal by som, že som bol ako tá samaritánka za ktorou došiel Ježiš a ponúkol jej vodu života, aby ona nemusela žízniť. Napriek tomu, že bola odmietavá nakoniec si uvedomila, že On je to čo potrebuje.

Ježiš je tým koho potrebujem a On je tým koho stále budem potrebovať.

Som vďačný za tých, ktorí sa za mňa modlili za tých, ktorí ma povzbudzovali aj k tomu, aby som zasa začal písať a nezahadzoval dary, ktoré mi Pán dal. Lebo ak by to pomohlo len jednému z vás, tak sa to oplatí. Pán je dobrý a tak isto ako túžil po mojom živote, tak túži aj po tvojom.

Nech je oslávené meno Ježiš. Verí tomu, že to už nebude tak dlho trvať a znova sa s Vami zdelím.

Hľadaj Božiu tvár hneď z rána

Newsletter

Copyright © 2015 ONásNejde.sk. Všetky práva vyhradené. Napíšte nám:
Made by Dragosek websites