top of page
Ďakujeme

Lviv

ZAPOJ SA!

Chceš sa aj ty stať súčasťou misie v Ukrajine?

1. Staň sa našim modlitebným partnerom:

Prosíme Ťa o modlitby. Slúžiť na misijnom poli nie je jednoduché a vieme, že sami to nezvládneme, pozývame ťa preto stať sa našim modlitebným partnerom. V prípade, že sa tak rozhodneš, vyplň prosím formulár na konci stránky, aby sme ti mohli zasielať naše aktuálne modlitebné potreby. Ďakujeme!

2. Staň sa našim finančným partnerom:

  • pravidelná finančná podpora – hľadáme ľudí, ktorým dal Pán Boh na srdce misiu a budú ochotní nás pravidelne (mesačne) finančne podporovať akoukoľvek sumou, ktorú si zaumienia v srdci a podľa svojich možností. Pravidelná podpora je pre nás veľmi dôležitá na pokrytie každomesačných výdavkov. Ak si to ty, komu Boh v tejto oblasti hovoril, prosíme, vyplň formulár na konci stránky, aby sme mohli spolu zostať v kontakte. Ďakujeme!

 

  • jednorazová finančná podpora – ak chceš podporiť našu službu jednorazovo, môžeš tak urobiť na číslo účtu SK5083300000002301891934. Ďakujeme!

 

3. Staň sa súčasťou jedného z podporných tímov

Aktuálne pracujeme na zostavení 6 šiestich podporných tímov: morálny, logistický, finančný, modlitebný, komunikačný a tím pomoci pri návrate. Ak sa chceš zapojiť do jedného z tímov, a teda sa stať hlbšou súčasťou tejto misie, vyplň prosím formulár na konci stránky. V prípade, že chceš získať viac informácií, prosím kontaktuj nás prostredníctvom emailu alebo telefonicky.

4. Zbory – podporné skupiny

Sme presvedčení, že misia je predovšetkým vecou konkrétnych lokálnych zborov a nie našou individuálnou snahou. Práve preto dbáme na to, aby sme boli plne integrovaní a podporovaní našim spoločenstvom. Takisto sme otvorení podpore iných slovenských zborov či spoločenstiev. Ak si pastorom, vedúcim či členom spoločenstva, ktorému Boh kladie bremeno zahraničnej misie na srdce, určite sa nám ozvi prostredníctvom emailu alebo telefonicky (kontakt nájdeš na konci stránky). Našou túžbou je nielen dostať sa na misiu do Ukrajiny, ale veľmi túžime potom, aby sa Slovensko stalo misijnou krajinou! A aby sa nám podarilo vysielať misionárov v omnoho väčšom merítku.

 

Chcem byť súčasťou

Ďakujeme, že ste v tom s nami!

KONTAKT

Úvodná fotka.JPG

Tel.: 0919 192 311

Email: petrilakovci.ua@gmail.com

 

bottom of page